Pobjednik


ČETVRTFINALE POLUFINALE FINALE
Nk Kustošija U9  
09/05/2021
15:30
Nk Kustošija U9
09/05/2021
0-2
Nk Karlovac 1919 U9
 Nk Lokomotiva U9
Gnk Dinamo U9
09/05/2021
2-4
09/05/2021
15:30
Nk Lokomotiva U9
 
Nk Bubamara U9
 
Nk Hašk 1903 U9
09/05/2021
16:00
Gnk Dinamo U9
09/05/2021
4-0
Nk Lokomotiva U9
 Gnk Dinamo U9
Hnk Hajduk U9 
09/05/2021
16:00
Hnk Hajduk U9
 
Hnk Rijeka U9

Grupa

Grupa A

PozicijaKlubPtsWDLGFGAGD
19300927
26201826
3310228-6
4000318-7

Grupa B (U9)

PozicijaKlubPtsWDLGFGAGD
1930014014
2620148-4
3310234-1
40003211-9

Grupa C

PozicijaKlubPtsWDLGFGAGD
1721017512
272101248
331021011-1
40003221-19

Grupa D

PozicijaKlubPtsWDLGFGAGD
1721012111
27210633
33102511-6
4000308-8

U9 generacija turnir – nedjelja 09.05.2021.

Preuzmite rezultate u PDF verziji.

 

Finale: NK Lokomotiva – GNK Dinamo 2 – 4
(Leko, Šeperac / Santos 2x, Leko, Drenski)

3.mjesto: NK Kustošija – HNK Hajduk 4-4 (penali 6 – 5)
(golovi regularno vrijeme: Raič 3x, Bezak / Božić 3x, Sablić)

Polufinale: GNK Dinamo i HNK Hajduk 4 – 0
(Santos 2x, Mihaylov 2x / -)

Polufinale: NK Kustošija – NK Lokomotiva 0 : 2
( – / Leko, Valenta )

Četvrfinale: NK Hašk – NK Lokomotiva 1-2
(Svalina / Leko, Misirača)

Četvrfinale: HNK Hajduk – HNK Rijeka 3-0
(Zubak, Sabljić, Radić / – )

Četvrfinale: Dinamo – Bubamara 3-0
(Santos, Bošnjak, Mihaylov / -)

Četvrfinale: Kustošija – Karlovac 4-0
(Lekić 2x, Bezak, Barbarić / – )

 

Po grupama C i D:

HNK Hajduk – NK Brezovica 7-0
(Božić M. 2x, Tomaš, Božić A., Sabljić, Vrebac 2x / – )

NK Lokomotiva – NK Istra 1-0
(Petrović / – )

HNK Rijeka- NK HAŠK 2-2
(Blašković, Šarlija / Dumančić, Palić)

HNK Šibenik – ŠN Željezničar 6-1
(Kulušić 3x, Šiklić 2x, Zeljak / Jarić)

HNK Hajduk – NK Istra 4-0
(Sabljić, Vrebac, Zubak, Gudić / -)

NK Lokomotiva – NK Brezovica 4-2
(Šušnjić, Šeperac, Valenta 2x / Hrošć, Balen)

HNK Rijeka- ŠN Željezničar 7-0
(Blašković 3x, Dundara, Jugović, Perhat, Šarlija/ -)

HNK Šibenik – NK HAŠK 2-7
(Kulušić, Šiklić / Palić 3x, Škof 2x, Franičević, Dumančić)

HNK Hajduk – NK Lokomotiva 1-1
(Zubak / Šeperac)

NK Istra – NK Brezovica 0-3
( – / Mraz, Jeđud, Jugec)

HNK Rijeka- HNK Šibenik 3-2
(Blašković 3x / Kulušić, Papeša)

ŠN Željezničar – NK HAŠK 1-8
(Stanišić / Dumančić 3x, Paleka, Beus 2x, Palić, Devčić)

 

Po grupama A i B:

GNK Dinamo – NK Zagreb 1-0
(Posilović / – )

HNK Gorica – NK Karlovac 1-2
(Batovanja/ Pavlić, Vojak)

NK Varaždin- NK Bubamara 0-4
( – / Maras, Košak, Gabriša, Golubić)

NK Slaven Belupo- NK Kustošija 1-3
(Raletić / Raič, Bezak, Lekić)

GNK Dinamo – NK Karlovac 6-0
(Santos, Leko, Đurić, Bošnjak, Posilović 2x / – )

HNK Gorica – NK Zagreb 1-2
(Batovanja / Crnojević, Vukobratović)

NK Varaždin- NK Kustošija 0-4
( – / Raič, Lekić 2x, Klarić)

NK Slaven Belupo- NK Bubamara 0-3
( – / Košak, Golubić 2x)

GNK Dinamo – HNK Gorica 7-0
(Santos 2x, Bošnjak, Đurić, Pervan 2x, Marinov / – )

NK Karlovac – NK Zagreb 2-1
(Šantić, Živčić / Perović )

NK Varaždin – NK Slaven Belupo 2-0
(Štriga 2x / – )

NK Kustošija – NK Bubamara 2-1
(Bogdanović, Klarić / Fofić )