Rezultati

AllStar Trophy Hrvatska U9 (2013.g) -
Kvalifikacijski turnir

allstar trophy 2022 u9
STREAM UTAKMICA - TEREN 1 LIVE
STREAM UTAKMICA - TEREN 2 LIVE

NEDJELJA - 08/05/2022

Pobjednik turnira AllStar Trophy U9 2022

Gnk Dinamo U9

gnk dinamo
allstar trophy u9 2022 gnk dinamo 1

Raspored utakmica SUBOTA - 07/05/2022

DatumUtakmicaTime/ResultsLokacija
Nk Osijek U9 v Nk Trnje U9
Nk Brezovica U9 v Hnk Orijent 1919 U9
Nk Dubrava U9 v Nk Jadran Poreč U9
Hnk Gorica U9 v Nk Marsonia U9
Nk Hašk 1903 U9 v Nk Mladost Ždralovi U9
Hnk Hajduk U9 v Hnk Cibalia U9
Nk Naftaš Ivanić U9 v Nk Bubamara U9
Nk Varaždin U9 v Hnk Šibenik U9
Nk Slaven Belupo U9 v Gnk Dinamo U9
Nk Karlovac 1919 U9 v Nk Abeceda-Zdc U9
Nk Ilovac U9 v Šn Du-Talent U9
Nk Istra 1961 U9 v Nk Hrvatski Dragovoljac U9
Nk Sesvete U9 v Hnk Rijeka U9
Šn Lumen Varaždin U9 v Nk Župa Dubrovacka U9
Nk Trnje U9 v Nk Brezovica U9
Hnk Orijent 1919 U9 v Nk Osijek U9
Nk Jadran Poreč U9 v Hnk Gorica U9
Nk Marsonia U9 v Nk Dubrava U9
Nk Mladost Ždralovi U9 v Hnk Hajduk U9
Hnk Cibalia U9 v Nk Hašk 1903 U9
Nk Bubamara U9 v Nk Varaždin U9
Hnk Šibenik U9 v Nk Naftaš Ivanić U9
Gnk Dinamo U9 v Nk Karlovac 1919 U9
Nk Abeceda-Zdc U9 v Nk Slaven Belupo U9
Nk Hrvatski Dragovoljac U9 v Nk Ilovac U9
Šn Du-Talent U9 v Nk Istra 1961 U9
Hnk Rijeka U9 v Šn Lumen Varaždin U9
Nk Župa Dubrovačka U9 v Nk Sesvete U9
Hnk Orijent 1919 U9 vs Nk Trnje U9
Nk Brezovica U9 vs Nk Osijek U9
Nk Marsonia U9 vs Nk Jadran Poreč U9
Hnk Gorica U9 vs Nk Dubrava U9
Nk Hašk 1903 U9 vs Hnk Hajduk U9
Nk Mladost Ždralovi U9 vs Hnk Cibalia U9
Nk Varaždin U9 vs Nk Naftaš Ivanić U9
Hnk Šibenik U9 vs Nk Bubamara U9
Nk Slaven Belupo U9 vs Nk Karlovac 1919 U9
Gnk Dinamo U9 vs Nk Abeceda-Zdc U9
Nk Ilovac U9 vs Nk Istra 1961 U9
Šn Du-Talent U9 vs Nk Hrvatski Dragovoljac U9
Šn Lumen Varaždin U9 vs Nk Sesvete U9
Nk Župa Dubrovačka U9 vs Hnk Rijeka U9

GRUPA A

PozicijaKlubPWDLFA+/-Pts
176012114718
242028626
3520369-36
450051120-90

GRUPA B

PozicijaKlubPWDLFA+/-Pts
17331138512
262228538
341218625
45113613-74

GRUPA C

PozicijaKlubPWDLFA+/-Pts
1531174310
25212711-47
342026336
4512258-35

GRUPA D

PozicijaKlubPWDLFA+/-Pts
1530212759
2512249-55
341123214
4411225-34

GRUPA E

PozicijaKlubPWDLFA+/-Pts
177003352821
252218808
34112611-54
451131218-64

GRUPA F

PozicijaKlubPWDLFA+/-Pts
15311137610
24202510-56
35104513-83
45014511-61

GRUPA G

PozicijaKlubPWDLFA+/-Pts
152218358
252215508
3420269-36
45122410-65

Top strijelci AllStar Trophy U9 2022 turnira

POREDAKIGRAČKLUBGOLOVI
1Čevid ŠimunGnk Dinamo5
2ĆosićNk Trnje4
3BrajkoNk Župa Dubrovačka4
4NovićHnk Cibalia4
5MartinovićNk Mladost Ždralovi4
6JozićHnk Naftaš Ivanić4
7IbrahimovićNk Istra 19614
8GjergjiGnk Dinamo4
9DovečerGnk Dinamo4
10TrkuljaGnk Dinamo4
11Grković MišićHnk Hajduk3
12SoldoŠn Du-Talent3
13BendraNk Istra 19613
14ČovranŠn Lumen Varaždin3
15ĆubrenićHnk Orijent 19193
16KovačevićHnk Hašk 19033
17PosavecNk Slaven Belupo3
18ŽužićHnk Gorica 3
19DrmićHnk Gorica 3
20Barberić-ŽanGnk Dinamo3
21TrivunovNk Trnje3
22StojakovićŠn Lumen Varaždin2
23KljajićNk Osijek2
24BlažinovićHnk Naftaš Ivanić2
25ModrićNk Abeceda-Zdc2
26Šimun VukGnk Dinamo2
27Kamber Nk Abeceda-Zdc2
28JovanovićNk Ilovac2
29PoklikNk Osijek2
30LučićHnk Cibalia2
31LišnićNk Karlovac 19192
32NekichHnk Naftaš Ivanić2
33NekichNk Brezovica2
34PešićNk Karlovac 19192
35FurjanićNk Karlovac 19192
36HamaulinHnk Orijent 19192
37GrdenićHnk Gorica 2
38BubnjarićŠn Lumen Varaždin2
39BitićiNk Trnje2
40VukojevićGnk Dinamo2
41ModrićGnk Dinamo2
42PrežecNk Dubrava2
43RužićHnk Orijent 19191
44OpačekNk Brezovica1
45CipekNk Brezovica1
46GalirNk Osijek1
47PukljakNk Osijek1
48SpiridanovićHnk Hašk 19031
49TudarNk Naftaš Ivanić1
50KosNk Slaven Belupo1
51RaićŠn Du-Talent1
52BekavacNk Hrvatski Dragovoljac1
53ZlomislićNk Sesvete1
54PerkovićHnk Rijeka1
55MeđedovićNk Trnje1
56MarčićevićNk Osijek1
57KokotNk Marsonia1
58BudinšćakNk Dubrava1
59MalovićHnk Cibalia1
60ĆuboraHnk Hajduk1
61TikvićHnk Hajduk1
62ĐiraHnk Šibenik1
63MatlekovićHnk Naftaš Ivanić1
64RodićNk Bubamara1
65KoljsekNk Bubamara1
66GranićNk Bubamara1
67BudimirGnk Dinamo1
68TušakNk Hrvatski Dragovoljac1
69VukušićNk Hrvatski Dragovoljac1
70FilipovićNk Ilovac1
71Di-LiddoNk Hrvatski Dragovoljac1
72MandirNk Istra 19611
73JosipovićHnk Rijeka1
74UrlovićNk Župa Dubrovačka1
75VašarevićNk Trnje1
76Šimun-KljajićNk Osijek1
77BožićNk Jadran Poreč1
78GačinaNk Jadran Poreč1
79DetlićNk Jadran Poreč1
80KrajačićNk Dubrava1
81KaliternaHnk Hajduk1
82ŠipušNk Varaždin1
83IvanušecNk Varaždin1
84ŽanGnk Dinamo1
85SalkićNk Istra 19611
86ŠalinovićNk Hrvatski Dragovoljac1
87BračNk Župa Dubrovačka1
88PalčićNk Slaven Belupo1
89RagužNk Karlovac 19191
90PanićNk Hrvatski Dragovoljac1
91ČuturaNk Sesvete1
92BarčićNk Sesvete1
93GusunNk Sesvete1
94GjiraHnk Šibenik1
95ŠušnjarHnk Rijeka1
96JurinNk Brezovica1
97AleksićHnk Šibenik1
98AužinaHnk Šibenik1
99RagužNk Karlovac 19191
100ŠkrlacNk Ilovac1
101KubatNk Hašk 19031
102KaramarkoHnk Rijeka1
103BilićHnk Rijeka1
104PištanNk Jadran Poreč1
105MišetićGnk Dinamo1
106PelicanNk Dubrava1
107GjergjiNk Dubrava1
108PlavecHnk Gorica 1
109KaradakićNk Dubrava1
110RadićNk Dubrava1