Pobjednik


ČETVRTFINALE POLUFINALE FINALE
Gnk Dinamo U11  
08/05/2021
0-2
Nk Lokomotiva U11
08/05/2021
1-2
Nk Lokomotiva U11
 Hnk Hajduk U11
Hnk Rijeka U11
08/05/2021
0-1
08/05/2021
1-0
Hnk Hajduk U11
 
Nk Zagreb U11
 
Hnk Hajduk U11
08/05/2021
2-0
Hnk Rijeka U11
08/05/2021
1-2
Nk Kustošija U11
 Nk Istra 1961 U11
Nk Istra 1961 U11 
08/05/2021
2-0
Nk Istra 1961 U11
 
Hnk Gorica U11

Grupa

Grupa A

PozicijaKlubPtsWDLGFGAGD
19300505
26201514
3310223-1
4000308-8

Grupa B

PozicijaKlubPtsWDLGFGAGD
19300606
26201817
3310246-2
40003011-11

Grupa C

PozicijaKlubPtsWDLGFGAGD
16201624
25120101
3411124-2
4101203-3

Grupa D

PozicijaKlubPtsWDLGFGAGD
19300514
24111541
3310236-3
4101213-2

U11 generacija turnir – subota 08.05.2021.

Preuzmite rezultate u PDF verziji

 

Finale: Istra – Hajduk 1:0
( Joka / -)

3.mjesto: NK Lokomotiva – HNK Rijeka 0 – 2

( – / Jelavić, Špehar)

Polufinale: Rijeka – Istra 1-2
(Nekić/ Hrestak 2x)

Polufinale: Hajduk – Lokomotiva 0-0 (penali 2-1)

Četvrfinale: Istra – Gorica 2-0
(Hrestak, Joka)

Četvrtfinale: Hajduk – Kustošija 2-0
(Vetma 2x / – )

Četvrtfinale: Dinamo – Lokomotiva 0-0 (penali 0-2)

Četvrtfinale: Rijeka – Zagreb 1-0
(Vuković)

 

Po grupama C i D:

Hajduk – HAŠK 4-1
(Bilić, Božinović, Papić, Vetma / Orlić)

Gorica – Sesvete 0-0

Osijek – Kustošija 0-0

Istra – Šibenik 1-0
(Cetina / -)

Hajduk – Sesvete 2-0
(Šafradin, Vetma / – )

Gorica – HAŠK 0-0

Osijek – Šibenik 0-1
( – / Brnić-Boće)

Istra – Kustošija 2-0
(Maksić, Joka / – )

Hajduk – Gorica 0-1
( – / Šipušić)

Sesvete – HAŠK 0-1
( – / Trkulja)

Osijek – Istra 1-2
(Jaman / Hrestak 2x)

Šibenik – Kustošija 2-5
(Macura, Brnić-Boće / Dakić, Vidović, Pepić 2x, Vrdoljak)

 

Po grupama A i B:

Rijeka – Brezovica 3-0
(Pozder, Savković, Radusin / – )

Lokomotiva – Karlovac 4-0
(Petrić, Petrović x 2, Fabečić / – )

Dinamo – Zagreb 1-0
(Talić / – )

Slaven Belupo – Varaždin 0-2
( – / Mihalić, Horvat)

Rijeka – Karlovac 2-0
(Nekić, Prole / – )

Lokomotiva – Brezovica 4-0
(Presečan, Fabečić, Špičko, Horvat / – )

Dinamo – Varaždin 2-0
(Aličković, Palić / – )

Slaven Belupo – Zagreb 0-4
( – / Maljković 2x, Viduka, Kozić )

Rijeka – Lokomotiva 1-0
(Nekić / – )

Karlovac – Brezovica 4-0
(Beader Trajanovski 2x, Brkljačić 2x / – )

Dinamo – Slaven Belupo 2-0
(Aličković, Nuić / – )

Varaždin – Zagreb 0-1
( – / Jurišić )